Rozkradziona Polska godspodarka i dług publiczny

Dlaczego w wielu dziedzinach "jesteśmy 100 lat za murzynami"? czy wolny rynek naprawdę istnieje? ZUS, KRUS, podatki, wadliwe przepisy by żyło się lepiej, czyli co w gospodarce "piszczy" wypowiedź się!

Moderator: Majka

Rozkradziona Polska godspodarka i dług publiczny

Postprzez adam2adam1 » 18 mar 2012, o 19:30

Większość Polakow nie wie,że kierownictwo solidarności i cała tak zwana opozycja demokratyczna była po przeszkoleniu w USA/ na Stypendium senatora Fullbrigtha i byla finansowana przez CIA i Watykan,/ zaś Wojtyłę wybrali na papieża biskupi amerykańscy/ zainspirowani przez CIA/ z pomocą biskupów niemieckich, aby obalić system w Polsce , a pózniej w całej Europie wschodniej. "Nawiedzeni"religijnie
i naiwni Polacy dali nabrać sie , że"Duch św. odnowi oblicze tej ziemi", Odnowił, ale my i cała EuropaŚrodkowa i Wschodnia wyszliśmy na tym jak Zabłocki na mydle.
Narzucone nam przez Bank Światowy i MFW drakońskie i idiotyczne "reformy" zniszczyły naszą gospodarkę
Zmuszono nas do złodziejskiej prywatyzacji, narzucono OFE, a zalecenia wymienionych wyżej instytucji
to oszustwa , wyśmiane przez Josepha Stiglitza w jego artykóle"Wytwarzanie nędzy oraz korupcji"/ w krajach które przyjeły te narzucone "reformy"/
Tylko premier Malezji Mahtiar ośmielił się wysmiać"ekspertów " MFW i Banku Światowego oferujących Malezji pożyczki pod warunkiem wprowadzenia "reform"/takich jakie narzucono Polsce/, miło to miejsce w roku 1997, po załamaniu na giełdach azjatyckich wywołanych przez fundusze inwestycyjne
amerykańskiego "dobroczyńcy" Sorosa, rok pózniej powtórzył to w Rosji, a nastepnie finansował "rewolucję pomańczową na Ukrainie.
Efekt,Malezja wyszla szybko z kryzysu o czym świadczy między innymi zamówienie 100 samolotów odrzutowych na dla ich linii lotniczych dokonane na pokazie lotniczym w Paryżu w roku 2010, na kwotę
około 22 mld dolarow, najwieksze zamówienie/, a Polska ulegając presji wyprzedała wszystko za groszę
/ szukaj na google: profesor Henryk Poznański"Wielki przekręt", udowadnia ,że gospodarkę sprzedano za 10-15% jej rzeczywistej wartości, a resztę rozkradziono.
W "wolnej Polsce"prawie wszystko należy do obcych/ zyski też , szacuje sie,że przelewają ich rocznie za granice w ilości około 120 mld zł./, a długkraju jest onbecnie 10 razy większy niż pozostał po PRL- było tego około 40 mld dolarow, czyli trochę więcej niż 120 mld zł, teraz jest około 1,2 biliona zł i gospodarka nie jest nasza. Dług ten jest nie do spłacenia.
Ratunkiem jest obalenie narzuconego nam systemu i usunięcie i rozliczenie pachołków ,którzy ten drenujący nas system realizowali.
Młode /w znacznej mierze już stracone młode pokolenie Polaków/ musi wziąść w swoje ręce sprawy kraju, gdyż ten okrutny lo,gotowany przez ludzi solidarności przede wszystkim ich dotyczy .
adam2adam1
 
Posty: 6
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 19:30

Powrót do Polska gospodarka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron