Dlaczego w przyszłości będę głosował na PO:

Ordynacja wyborcza, wyniki ostatnich wyborów, ocena kampanii wyborczej

Moderator: Majka

Dlaczego w przyszłości będę głosował na PO:

Postprzez michacel22 » 13 mar 2012, o 19:50

Dlaczego w przyszłości będę głosował na PO:
1.Rząd obniżył i uprościł podatki, tak jak obiecywał.
2 PO dobrze wywiązała się z obietnicy zmniejszenia zatrudnienia
w administracji publicznej.
3.jestem zadowolony z opieki medycznej i cen leków w RP

4 1400 zł to godna pensja, a jej podniesienie to wyłącznie sprawa pracodawców

5.uważam, tak jak rząd, że głównym elementem programu walki z bezrobociem jest otwarcie rynku pracy w Niemczech

6 rząd dobrze zrobił likwidując 50% placówek dorażnej pomocy medycznej, zamiast zlikwidować NFZ, jak obiecywał.

7.ograniczenie programu budowy autostrad uważam za sukces tego rządu.

8.akceptuje najwyższe koszty budowy dróg w Europie.

9.powinniśmy płacić jedne z najwyższych stawek za przejazd autostradą, a nasz rząd powinien pilnować interesów prywatnego jej właściciela.

10.powinniśmy płacić za towary spożywcze więcej niż Niemcy i Anglicy, a zarabiać mniej.

11.min. Rolnictwa nie musi wiedzieć jaką wprowadził stawkę Vat na cukier.

12. mianowanie superagenta PRL na stanowisko ambasadora w celu przygotowania wizyty prezydenta w obcym kraju jest OK.

13.dobrze zrobił nasz Premier zgadzając się na rozdzielenie uroczystości w Katyniu, mimo że wcześniej uzgodniono inaczej.

14 uważam za właściwe że Rosja zdecydowała za nas o sposobie prowadzenia śledztwa [Konwencja Chicagowska], który pozbawił nas jakiejkolwiek kontroli.

15.uważam, że rezygnacja Premiera RP z kierowania pracami Polskiej komisji badającej katastrofę Smoleńską była dobrą decyzją.

16 uważam, że śledztwo w sprawie największej Polskiej katastrofy po II wojnie światowej bylo prowadzone wzorowo.

17.uważam, że Prof. Nałęcz mial racje mówiąc – dla zbliżenia z Putinem warto ponieść każdą ofiarę.

19.jest mi obojętne czy czarne skrzynki oraz wrak samolotu trafią do Polski.

20 uważam, tak jak GW i TVN, że kombatanci wojenni są faszystami i nie powinni więcej uczestniczyć w marszu niepodległości.

21.uważam tak jak Premier Putin, S. Niesiołowski, Min. Nowak i Prof. Nałęcz że zbrodnia Katyńska to nie było ludobójstwo.

22.na widok krzyża i zniczy w miejscu publicznym czuje niechęć i agresję.

23.jestem zadowolony z wyników pracy komisji do zbadania afery hazardowej.

24 chcę aby dane wrażliwe moich dzieci i wnuków były zapisywane w centralnej bazie danych, dostępnej dla służb specjalnych.

25 popieram Ruch Autonomii Śląska i jego postulat “uzyskanie przez Śląsk pełnej autonomii politycznej, gospodarczej".

26.jestem wdzięczny Pr. Pawlakowi że podpisał 30-letnią umowę na dostawę gazu, wiedząc że mamy ogromne złoża gazu łupkowego.

27 uważam, że ten rząd wynegocjował dobrą cenę gazu 400 dol /1000 m2, podczas gdy Niemcy płacą 270 dol/ 1000 m2 a Brytyjczycy 190 dol.

28.myślę tak jak Tusk, że powinniśmy sprzedać Rosjanom, świeżo zmodernizowany, koncern paliwowy Lotos.

29.uważam, że dobrze się stało iż zgodnie z polityką Unii Europejskiej, PO zlikwidowało polskie stocznie a co za tym idzie większość Polskiego przemysłu, a w zamian za to pozwolono nam uprawiać ziemniaki.

30 uważam, że ocieplenie stosunków z Rosją wymagało rezygnacji z tarczy antyrakietowej i ustawienia rakiet Iskander w Kaliningradzie.

31.uważam, że pod dowództwem dok. Klicha mieliśmy silną armię, gdzie na 1 oficera przypada 1 szeregowiec.

32 zgadzam się aby premier obcego państwa decydował o tym jakie statki mogą wpłynąć do gazoportu w Świnoujściu.

33.uważam także, że jest potrzeba stawiać pomniki bolszewickim agresorom z 1920 r.

34.Uważam tak jak premier RP że Polskość to nienormalność i dziki kraj.

35. uważam, że starsi powinni pracować.
36. ……itd,itd

********************************************

PS.

“Główną motywacją mojej aktywności publicznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy. Nawet na pewno…”

“Mam dość naturalną skłonność, może nawet zbyt perfekcyjnie ją wyszlifowałem – unikania sytuacji, które wiążą się z czymś przykrym albo z wysiłkiem.”
michacel22
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 sty 2012, o 18:27

Powrót do Wybory parlamentarne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron