Homoseksualizm - zboczenie czy "inna normalność"?

Aborcja, związki homoseksualne, refundacja in vitro, krzyż w Sejmie i tym podobne "istotne sprawy"

Moderator: Majka

Homoseksualizm - zboczenie czy "inna normalność"?

Postprzez Mikołaj » 31 sty 2012, o 21:35

Kobieta i mężczyzna - dwie niemalże identyczne istoty, różniące się jednak trochę (budową a także psychiką). W wymiarze "gatunkowym, biologicznym" podstawowym "zadaniem" kobiety i mężczyzny jest poczęcie dzieci i tym sposobem przedłużenie trwania gatunku - homo sapiens - człowieka "myślącego". Czy aby jednak ten człowiek zawsze jest myślący? Tutaj można się spierać. Wydaje się że wielu ludziom myślenie jest czynnością zupełnie obcą. Ludzie "nowocześni" i "trendy" uważający się za tzw "ludzi tolerancyjnych" zdają się ulegać pewnej modzie i spojżeniu na sprawę prokreacji w sposób zgoła odmienny niż zdroworozsądkowy. Twierdzą oni, że skoro 2 ludzi o tej samej płci - odczuwa do siebie miłość, to nie ma w tym nic nadzwyczajnego, nic nienormalnego. Nasuwa się jednak pytanie czy nie jesteśmy świadkami pewnej degeneracji cywilizacji i zmierzania jej w ślepą uliczkę. Ktoś mże zapytać - dlaczego coś co kiedyś widniało na liście chorób światowiej organizacji zdrowia - zostało stamtąd usunięte? Zapewne dzięki działaniu lobby homoseksualnemu, a może dzięki zbytniemu "umiłowaniu miłości" i przyjęciu zgudnej zasady "róbta co chceta".

Proszę o odpowiedz na pytanie z ankiety dotyczące homoseksualizmu. Pytanie sformułowane ostro. Równie ostro - jak ostre emocje które wzbudza to zagadnienie;)

czy uważasz homoseksualizm za zboczenie?
Mikołaj
Administrator
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 sty 2012, o 19:22

Re: Homoseksualizm - zboczenie czy "inna normalność"?

Postprzez Marysia21 » 31 sty 2012, o 22:17

nie uważam. Myślę, że homoseksualizm zawsze był, ale większość ludzi ukrywała swoje preferencje. Wraz ze zmianami w obyczajowości, znikaniem tabu, pojawił się również ten temat. Zaczęto otwarcie mówić o podpaskach, seksie, prezerwatywach, oraz o homoseksualiźmie.
Osobiście nie jestem za "ślubami", czy adopcją dzieci przez ludzi o innej orientacji, ale myśle, ze warto dać im żyć tak, jak chcą.


Ktoś może zapytać - dlaczego coś co kiedyś widniało na liście chorób światowiej organizacji zdrowia - zostało stamtąd usunięte?

Wobec tego ja odbijam pytanie. Kiedyś to, że słońce jest w centrum Układu Słonecznego uważano za herezję.
Czy wobec tego należy sie spodziewać, że homodeksualizm na kilkanaście , kilkadzisiąt lat stanie się zwykłacechą człowieka (tak jak to czy lubimy truskawki?)
Marysia21
 
Posty: 4
Dołączył(a): 31 sty 2012, o 22:07


Powrót do "Dyżurne" tematy zastępcze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron