Wytknij kłamstwa i hipokryzje polityków

Kto nami naprawdę rządzi? Napisz jak ich oceniasz?

Moderator: Majka

Wytknij kłamstwa i hipokryzje polityków

Postprzez michacel22 » 24 sty 2012, o 18:53

Czy miałeś kiedykolwiek ochotę wytknąć politykom ich kłamstwa i hipokryzję? Czy masz wrażenie, że najpopularniejsze media angażują się w politykę wspomagając swoich faworytów? Czy chciałeś kiedykolwiek pokazać ludziom, co krasomówczy politycy naprawdę dokonali ze swoich obietnic? Czy czułeś kiedykolwiek, że ludzie nie rozumieją zbytnio co tak naprawdę dzieje się w państwie i jak ono funkcjonuje? Czy chciałbyś pomóc im w zrozumieniu?

Ogłaszam założenie nowego wątków, które w przeciwieństwie do wszystkich pozostałych, istniejących wątków politycznych będzie miało ważne dla wszystkich obywateli cele!

Jeżeli masz choćby trochę wolnego czasu i mnóstwo ochoty by wreszcie coś w tym państwie zmienić to teraz masz okazję! Pomysł, który narodził się w mojej głowie wymagać będzie ogromnego zaangażowania i mnóstwa silnej woli znacznej ilości ludzi. Projekt ten został już zapoczątkowany i jest w bardzo wczesnym stadium, dlatego potrzeba tam każdej pary rąk i każdego chętnego, który będzie się na nim udzielał.

Nie ma żadnej gwarancji, że się powiedzie, na chętnych nie czeka żadna nagroda, możliwe, że to będzie wyłącznie strata czasu, jest tylko cień szansy, ale to mi wystarcza, a Tobie?


Wszystko od czego zależy przyszłość naszego kraju to samodzielne myślenie obywateli.
Na czym polegałby fenomen wątku:
-archiwizowanie informacji wyśledzonych przez samych obywateli na tematy politycznych kłamstw i afer, żeby żaden z polityków nie czuł się bezkarnym snując swoje demagogiczne tyrady
-odkłamywanie rzeczywistości z medialnych przekazów zabarwionych politycznymi przekonaniami ich twórców
-niezależne sondaże w sprawach, które obywatele uważają za ważne, a nie władza państwowa
-objaśnianie prawa możliwie najprostszym i najlepiej zrozumiałym językiem dla prostego obywatela, tak żeby ten i ów znał swoje prawa i możliwości, z których nie korzysta, a mógłby
-umożliwienie skorzystania z obywatelskiego prawa inicjatywy ustawodawczej
To zaledwie zalążek tego czym w przyszłości może się stać takie centrum informacji obywatelskiej! Jeżeli zależy Ci na dobrze pojętym interesie państwa, a w tym na własnym interesie to pomóż stworzyć coś z czym władza publiczna i media będą musiały się w przyszłości liczyć.

Wszystkie pomysły, krytyka i propozycje są zawsze mile widziane! Jest tylko jedna zasada, niech to będzie szczere.

Nie ma co zwlekać, taka szansa może już nigdy nie nadejść!

Czekam na zgłoszenia.
michacel22
 
Posty: 16
Dołączył(a): 24 sty 2012, o 18:27

Powrót do Władza Polityczna w Polsce

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron